Cont demo pentru incercare BOCP
BOCPBOCP.eu » Actualizari » sablon nou pentru trimitere email cu situatia facturilor emise


Cont demo pentru incercare BOCP

Ai întrebări?

Sună la 0365-424.438 între orele 09-17, luni-vineri, pentru asistentă.

Statistici BOCP:

Mi-a usurat foarte mult munca ca si producator

"Eu am o parere foarte, foarte buna legata de serviciile oferite de echipa Real Life, programul de gestiune il recomand cu mare caldura tuturor, mi-a usurat foarte mult munca ca si producator, am control asupra materiei prime si a stocurilor de produse finite, generare facturi la fel, de fiecare data cand am sunat s-au rezolvat toate problemele avute si legate de site si de programul de gestiune. Deci eu sunt super incantata de voi si de toate solutiile pe care le oferiti, sper sa avem o colaborare lunga in continuare, recomand cu caldura tuturor."

~Mihaela Jarai- Alma Beauty~

Vezi alte testimoniale

Șablon nou pentru trimitere email cu situația facturilor emise

2023-02-22

Am implementat un șablon nou la trimitere listă facturi emise către un client. Șablonul se poate edita la șabloanele de mailuri la modulul facturi fiscale.

Șablonul e utilizat la listă facturi emise din profilul clientului din agenda, tab-ul Facturi Emise și trimite un email cu toate facturile emise către un contact din agendă.